SET Ajax Chalupár white

Kód: 96886
2G 1xSIM Ethernet C3
Značka: AJAX SYSTEMS
576 € 480 € bez DPH 576 € / 1 ks
Skladom
Možnosti doručenia

Inteligentné a elegantné riešenie na celkové zabezpečenie vášho domova Ajax Set Chalupár v bielej farbe. Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu, detekcia pohybu, hlasitosť alarmu 130 dB(A), napájanie zo siete, aplikácia v češtine a angličtine pre Android a iOS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu, detekcia pohybu, hlasitosť signalizácie 130 dB(A), napájanie zo siete, aplikácia v češtine a angličtine pre Android a iOS.

Inteligentné a elegantné riešenie pre celkové zabezpečenie vášho domova "Ajax Set Chalupár".

Bezpečnostný systém Ajax dômyselne chráni váš domov pred vlámaním, požiarom a záplavami. Ajax je jedným z najoceňovanejších bezpečnostných systémov v posledných rokoch. Elegantný minimalistický dizajn a dve farebné kombinácie sú zárukou, že dokonale zapadne do každého priestoru. Prvky a snímače systému sú úplne bezdrôtové. Inštalácia a ovládanie systému sa vykonáva jednoducho prostredníctvom mobilnej aplikácie Ajax, ktorá je kompletne v angličtine. Celý systém môžete ľubovoľne konfigurovať a postupne pridávať ďalšie prvky.

Kľúčové vlastnosti súpravy zabezpečenia Ajax Chalupár:

Ajax chráni majetok pred vlámaním a prírodnými katastrofami
Bezpečnostná súprava obsahuje 6 bezpečnostných zariadení na detekciu a kontrolu hrozieb
Rozbočovač Ajax s pripojením GSM a Ethernet
Podpora 2 komunikačných kanálov
Komunikačný protokol Jeweller (prenos signálu do 2000 m)
Inteligentná aplikácia Ajax na jednoduchú konfiguráciu a prehľad systému z pohodlia smartfónu
Vysoká úroveň zabezpečenia podľa normy EN 50131
Všetky zariadenia v súprave Ajax Cottager sa dodávajú s batériami a inštalačnou súpravou
Podpora platforiem Android a iOS s bezplatnými aktualizáciami softvéru

Rozšírená súprava na zabezpečenie domácnosti - súprava Ajax Chalupár:

Súprava Ajax Chalupár obsahuje detektor otvorených dverí a okien, detektor pohybu a kľúčenku Ajax SpaceControl, domácu sirénu a požiarny hlásič. Systém je možné rozšíriť o ďalšie komponenty, ako je napríklad detektor úniku vody, klávesnica na ovládanie systému atď. Všetky komponenty majú úroveň zabezpečenia 2 podľa normy EN 50131, a preto ponúkajú vyššiu úroveň zabezpečenia.

Ajax Chalupár je súprava, ktorá je vhodná na zabezpečenie bytu alebo chaty. Senzory DoorProtect a MotionProtect poskytujú vynikajúce zabezpečenie hlavného vchodu a spolu so sirénou, ktorá odplaší nezvaných návštevníkov a upozorní vás na štandardnú situáciu, aj keď spíte, vytvárajú sofistikovaný bezpečnostný systém. Táto súprava obsahuje aj bezdrôtový detektor dymu, ktorý by mal byť súčasťou každej domácnosti.

Ajax Hub

Rozbočovač riadi celý systém Ajax, komunikuje so snímačmi a prvkami systému, potom vyhodnocuje prijaté údaje, a ak ich vyhodnotí ako nežiaduce, automaticky spustí alarm.

Ajax MotionProtect

MotionProtect je bezdrôtový detektor pohybu. Pomocou technológie pasívneho infračerveného snímača detekuje teplo vychádzajúce z ľudského tela a eliminuje prípady falošného poplachu. Detektor SmartDetect dokáže odfiltrovať zvieratá s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm.

Ajax DoorProtect

DoorProtect je bezdrôtový snímač otvorenia okna alebo dverí. Princíp fungovania tohto snímača spočíva v tom, že magnetické snímače sa od seba vzďaľujú a keď sa od seba vzdiali, odošle sa vám oznámenie.

Ajax StreetSiren

StreetSiren je bezdrôtová vonkajšia siréna, ktorá sa ozve po spustení alarmu. Medzi jeho hlavné účely patrí odháňanie neželaných návštevníkov alebo privolanie pomoci.

Ajax FireProtect

FireProtect je bezdrôtový detektor dymu so zabudovaným detektorom teploty a vstavanou sirénou. Vďaka zabudovanému detektoru teploty nespúšťa falošné poplachy a jeho siréna vás spoľahlivo upozorní v prípade núdze.

Ajax SpaceControl

Kľúčenka s diaľkovým ovládaním Ajax SpaceControl uľahčuje ovládanie vášho poplašného systému stlačením jediného tlačidla. V krízovej situácii možno diskrétne spustiť tichý alarm pomocou tlačidla paniky. Stav systému je indikovaný aj červenou a zelenou LED diódou.

Súprava Ajax Chalupár sa ľahko nastavuje a ovláda prostredníctvom inteligentnej aplikácie Ajax:

Aplikácia Ajax smart bola vyvinutá na jednoduché nastavenie celého bezpečnostného systému Ajax Chalupár, ako aj na pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je k dispozícii na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšších) a macOS.

Bezpečný domov vo vrecku vďaka aplikácii:

Kombináciou systému Ajax Chalupár s mobilnou aplikáciou môžete dostávať okamžité upozornenia v prípade nebezpečenstva, aktivovať overovanie videa pomocou IP kamier, prezerať si podrobné informácie o stave systému alebo bezplatne získavať pravidelné aktualizácie. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie mimoriadne pohodlné a intuitívne.

Prvky bezpečnostnej súpravy Ajax Chalupár sa ľahko inštalujú:

Vďaka jedinečnému držiaku SmartBracket, ktorý pripevníte na stenu alebo strop, je inštalácia komponentov súpravy Ajax Chalupár maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sa dodávajú s predinštalovanými batériami, čo vám ušetrí veľa času. Šikovná aplikácia vám pomôže vybrať správne umiestnenie zariadenia pomocou interaktívnych pokynov.

Obsah balenia:

1x Ajax Hub - centrálna riadiaca jednotka
1x Ajax MotionProtect - bezdrôtový snímač pohybu
1x Ajax DoorProtect - bezdrôtový magnetický senzor
1x Ajax StreetSiren - bezdrôtová domáca siréna
1x Ajax FireProtect - bezdrôtový požiarny senzor
1x Ajax SpaceControl - elegantní ovládací klíčenka

Dodatočné parametre

Kategória: AJAX ALARM BEZDRÔTOVÝ
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: