Integrácia

AJAX zabezpečovací systém je navrhnutý tak, aby mohol byť integrovaný s ďalšími inteligentnými technológiami, čo umožňuje užívateľom rozšíriť jeho funkcie a zlepšiť celkovú bezpečnosť a automatizáciu.

Niektoré príklady integrácie AJAX zabezpečovacieho systému zahŕňajú:

  1. Integrované inteligentné zámky - AJAX zabezpečovací systém môže byť integrovaný s inteligentnými zámkami, ktoré umožňujú užívateľom otvárať a zatvárať dvere pomocou svojho smartfónu alebo klávesnice.

  2. Integrované systémy inteligentnej domácnosti - AJAX zabezpečovací systém môže byť integrovaný s inými inteligentnými zariadeniami v dome, ako sú napríklad inteligentné osvetlenie, termostaty a reproduktory.

  3. Integrované systémy CCTV - AJAX zabezpečovací systém môže byť integrovaný s ďalšími systémami CCTV, čo umožňuje užívateľom monitorovať viaceré oblasti svojho domu alebo firmy.

  4. Integrované systémy riadenia prístupu - AJAX zabezpečovací systém môže byť integrovaný s ďalšími systémami riadenia prístupu, ktoré umožňujú užívateľom monitorovať a regulovať prístup do určitých oblastí ich domu alebo firmy.

Integrácia AJAX zabezpečovacieho systému s inými technológiami umožňuje užívateľom získať komplexnejšie riešenie zabezpečenia a automatizácie, ktoré dokáže zlepšiť ich pohodlie, bezpečnosť a účinnosť.

Najpredávanejšie

ajax multitransmitter white front
 
181,20 €
(151 € bez DPH)
ajax multitransmitter black front
 
181,20 €
(151 € bez DPH)
2 položiek celkom
ajax multitransmitter black front
151 € bez DPH
181,20 €
Kód: 96357
ajax multitransmitter white front
151 € bez DPH
181,20 €
Kód: 96360