Magnetické kontakty

Pripojte sa k tým, ktorí si už nenechávajú narušiť svoj pokoj. Obklopte sa pokojom mysle, vďaka univerzálnemu detektoru otvorenia okien a dverí - Magnetickým kontaktom AJAX. Týmto praktickým a inteligentným riešením udržíte svoj domov v bezpečí a vy sami budete mať vždy kontrolu.

AJAX DoorProtect je špičkový bezpečnostný systém, ktorý vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovéj komunikácii ochráni vaše dvere a okná na všetkých podlažiach vašej budovy. Tento detektor takého otvorenia je vybavený konektorom pre pripojenie drôtového detektora alebo zariadení s NC výstupom.

Vytvárajte si svoje vlastné bezpečnostné zóny a užívajte si pohodlie, ktoré prichádza so zabezpečením od AJAX DoorProtect. Prečo by ste sa mali obmedzovať len na jedno podlažie, keď môžete mať pod kontrolou všetky? Doprajte si kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť, ktorú ponúka AJAX.

Presvedčivé výhody produktu:

1. **Univerzálny detektor**: AJAX DoorProtect je univerzálny detektor otvorenia, ktorý chráni všetky vaše dvere a okná.
2. **Miniatúrne high-end senzory**: Tieto senzory umožňujú detekciu na viacerých podlažiach budovy.
3. **Bezdrôtová komunikácia**: AJAX DoorProtect využíva bezdrôtovú komunikáciu, čo znamená, že nemusíte sa zaoberať komplikovanými kabelážnymi prácmi.
4. **Pripojiteľný k drôtovému detektoru alebo NC zariadeniam**: DoorProtect disponuje konektorom pre pripojenie drôtového detektora alebo zariadení s NC výstupom.
5. **Špičková bezpečnosť**: DoorProtect je špičkový bezpečnostný systém, ktorý vám poskytne pokoj mysle, ktorý si zaslúžite.

Najpredávanejšie

doorprotect plus white front
Ajax DoorProtect Plus white (9999)
Skladom
Kód: AJAX32677
 
68,42 €
(57,02 € bez DPH)
doorprotect black front
Ajax DoorProtect black (7062)
Skladom
Kód: AJAX32675
 
49,20 €
(41 € bez DPH)
doorprotect white front
Ajax DoorProtect white (7063)
Skladom
Kód: AJAX32678
 
49,20 €
(41 € bez DPH)
4 položiek celkom
doorprotect black front
41 € bez DPH
49,20 €

Bezdrôtový magnetický kontakt - čierny. Ajax DoorProtect vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých...

Kód: AJAX32675
doorprotect white front
41 € bez DPH
49,20 €

Bezdrôtový magnetický kontakt - biely. Ajax DoorProtect vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých...

Kód: AJAX32678
doorprotect plus black front
57,02 € bez DPH
68,42 €

Bezdrôtový magnetický kontakt s otrasovým senzorom - čierny. Ajax DoorProtect vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí...

Kód: AJAX32676
doorprotect plus white front
57,02 € bez DPH
68,42 €

Bezdrôtový magnetický kontakt s otrasovým senzorom - biely. Ajax DoorProtect vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na...

Kód: AJAX32677