SET Ajax Môj dom, môj hrad biela 2G GSM

Kód: 96909
2G 1xSIM Ethernet C3
Značka: AJAX SYSTEMS
1 186,90 € 989,08 € bez DPH 1 186,90 € / 1 ks
Skladom
Možnosti doručenia

Komplexné zabezpečenie vášho domova vďaka súprave Ajax Môj dom, môj hrad v bielej farbe. Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu, dverí a okien, vody, pohybu, hlasitosť alarmu 105 dB(A), napájanie zo siete, aplikácia v češtine a angličtine pre Android a iOS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ajax Set Môj dom, môj hrad

Domáci alarm, pripojenie cez Ethernet, GSM a Jeweller, detekcia dymu, dverí a okien, vody, pohybu, hlasitosť alarmu 105 dB(A), napájanie zo siete, aplikácia v češtine a angličtine pre Android a iOS.

Komplexné zabezpečenie vášho domova so sadou "Ajax Môj dom, môj hrad".

Bezpečnostná súprava Ajax Môj dom, môj hrad spoľahlivo ochráni váš domov pred vlámaním, požiarom alebo zaplavením vodou. Jednotlivé komponenty na prvý pohľad zaujmú elegantným dizajnom a prvotriednou používateľskou prívetivosťou vďaka šikovnej aplikácii Ajax, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie systému. Táto komplexná súprava obsahuje Ajax StarterKit, Ajax Keypad, Ajax HomeSiren, Ajax FireProtect, Ajax LeaksProtect, Ajax GlassProtect a Ajax Combi Protect. Samozrejme, máte možnosť zakúpiť si aj iné komponenty.

Kľúčové vlastnosti bezpečnostnej súpravy Ajax Môj dom, môj hrad:

Chráni váš majetok pred vlámaním a prírodnými katastrofami
Vysoká úroveň zabezpečenia citlivých údajov
Rozbočovač Ajax s pripojením GSM alebo Ethernet
Komunikačný protokol Jeweller (prenos signálu do 2000 m)
Inteligentná aplikácia Ajax na jednoduchú konfiguráciu a prehľad systému z pohodlia smartfónu
Vysoká úroveň zabezpečenia podľa normy EN 50131
Všetky zariadenia v súprave sú dodávané s batériami
Podpora platforiem Android a iOS s bezplatnými aktualizáciami softvéru

Základná sada na zabezpečenie domácnosti:

Súprava Ajax Môj dom, môj hrad obsahuje detektor otvorenia dverí a okien, detektor pohybu a kľúčenku s diaľkovým ovládaním Ajax SpaceControl. Systém je možné rozšíriť o ďalšie komponenty, ako sú rôzne alarmy, požiarny hlásič, hlásič úniku vody, klávesnica na zabezpečenie systému atď. Všetky komponenty majú úroveň zabezpečenia 2 podľa normy EN 50131, a preto ponúkajú vyššiu úroveň zabezpečenia.

Ajax Hub

Centrálna jednotka zabezpečovacieho systému Ajax má pripojenie GSM a Ethernet so zdieľaným prístupom až pre 50 používateľov a maximálne 100 pripojených zariadení. Komunikačný protokol Jeweller umožňuje pripojiť komponenty k rozbočovaču Ajax na vzdialenosť až 2 000 m, čím prekonáva štandardné technológie WiFi a ZigBee.

Ajax MotionProtect

Inteligentný detektor Ajax MotionProtect spoľahlivo detekuje pohyb v miestnosti až do vzdialenosti 12 metrov. Vďaka pokročilému algoritmu SmartDetect ignoruje pohyb domácich zvierat, prievan a iné príčiny falošných poplachov. Citlivosť detekcie je možné nastaviť v 3 úrovniach.

Ajax DoorProtect

Detektor je vybavený miniatúrnymi špičkovými snímačmi a bezdrôtovou komunikáciou, čo mu umožňuje zabezpečiť okná a dvere na viacerých poschodiach budovy. Puzdro detektora je tiež odolné voči manipulácii a je vybavené spoľahlivým jazýčkovým kontaktom s viac ako 1 000 000 spínacími cyklami bez poruchy.

Ajax SpaceControl

Kľúčenka s diaľkovým ovládaním Ajax SpaceControl uľahčuje ovládanie zabezpečovacieho systému stlačením jediného tlačidla. V krízovej situácii možno tichý alarm diskrétne spustiť pomocou tlačidla paniky. Stav systému je indikovaný aj červenou a zelenou LED diódou.

Ajax HomeSiren

Akonáhle zlodej prekoná prvú úroveň zabezpečenia - napríklad vchodové dvere - vďaka senzoru DoorProtect sa okamžite hlasno rozozvučí alarm bezdrôtovej sirény. Nepozvaný návštevník sa rýchlo stiahne.

Ajax FireProtect

FireProtect je certifikovaný profesionálny požiarny hlásič. Najväčšou výhodou systému FireProtect je dvojfázové overovanie požiaru, takže do komory nemusí vniknúť dym, ale stačí, aby teplota v zabezpečenej budove stúpla o 30 °C za 30 minút a systém FireProtect spustí poplach. Ak detektor zistí nebezpečenstvo, spustí sa siréna a vy dostanete zvolené upozornenie.

Ajax GlassProtect

GlassProtect je inteligentný miniatúrny detektor, ktorý chráni sklenené povrchy. Citlivý mikrofón spoľahlivo rozpozná zvuk rozbitého skla. Vďaka tomu je ideálny na monitorovanie potenciálnych vstupov, ako sú okná, sklenené výklady, balkónové dvere alebo francúzske okná.

3× Ajax CombiProtect

CombiProtect je bezdrôtový senzor, ktorý kombinuje snímač pohybu a detektor rozbitia skla. Detektor monitoruje pohyb v miestnosti a tiež sleduje, či sa niekto nepokúša dostať dovnútra rozbitím okenných tabúľ. Ak zistí pohyb alebo zvuk rozbitého skla, automaticky spustí alarm. Vďaka pokročilej technológii dokáže filtrovať domáce zvieratá, ktorých výška nepresahuje 50 cm a hmotnosť 20 kg.

Vzdialený prístup a konfigurácia prostredníctvom inteligentnej aplikácie Ajax:

Aplikácia Ajax smart bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostnej súpravy, ale aj na pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností každého zariadenia. Aplikácia je k dispozícii na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšších) a macOS.

 Bezpečný domov na dosah ruky:

Po prepojení zariadenia Ajax s mobilnou aplikáciou môžete dostávať okamžité upozornenia pri zistení nebezpečenstva, aktivovať overovanie videa pomocou IP kamier, zobraziť podrobné informácie o stave systému alebo bezplatne dostávať pravidelné aktualizácie. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie mimoriadne pohodlné a intuitívne.

Ajax sa ľahko inštaluje:

Vďaka jedinečnému držiaku SmartBracket, ktorý sa pripevňuje na stenu alebo strop, je inštalácia komponentov Ajax čo najjednoduchšia a najrýchlejšia. Komponenty sa dodávajú s predinštalovanými batériami, čo vám ušetrí veľa času. Šikovná aplikácia vám pomôže vybrať správne umiestnenie zariadenia pomocou interaktívneho manuálu.

 Obsah balenia:

1x Ajax Hub - centrálna riadiaca jednotka
1x Ajax DoorProtect - bezdrôtový magnetický senzor
1x Ajax MotionProtect - bezdrôtový snímač pohybu
1x Ajax SpaceControl - elegantný ovládač
1x klávesnica Ajax - bezdrôtová ovládacia klávesnica
1x Ajax HomeSiren - bezdrôtová domáca siréna
1x Ajax LeaksProtect - bezdrôtový senzor vody
1x Ajax FireProtect - bezdrôtový senzor požiaru a dymu
1x Ajax GlassProtect - bezdrôtový detektor rozbitia skla
3x Ajax Combi Protect - bezdrôtový snímač pohybu s detektorom sklenených črepov

Dodatočné parametre

Kategória: AJAX ALARM BEZDRÔTOVÝ
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: